Výrobce techniky pro stříkání prášků

 

O firmě

Firma JEVAN působí na českém trhu již od roku 1992. Již dlouho před jejím založením jsme však stáli u zrodu stříkací techniky v tehdejším Československu. Podařilo se nám vytvořit ryze českou koncepci stříkací techniky. Naše produkty si v konkurenci výrobků z celého světa stojí výborně - předčí je svou jednoduchostí, spolehlivostí i nízkou cenou. Neomezujeme se pouze na výrobu stříkací techniky pro organické práškové hmoty (zejména barvy), zabýváme se také aplikační technikou pro anorganické prášky, jako jsou mazadla, křídy apod.

Dobrou pozici na trhu si JEVAN vydobyl nejen díky své nabídce. Významnou roli zde hraje vstřícný přístup k zákazníkovi, rovné a spolehlivé obchodní jednání. Důkazem těchto vět může být například ocenění v soutěži Hospodářských novin.

1. místo Era Živnostník roku kraje Vysočina 2011 však pro nás není tak důležité, jako Vaše spokojenost s našimi službami.

Živnostník roku

Vysocina Zivnostnik roku 2011

Rychlý kontakt

JEVAN
Nádražní 331
Ledeč nad Sázavou
584 01

Tel.: 569 721 545
Email: info@jevan.cz
Web: www.jevan.cz

Užíváme cookies, abychom vám zajistili co možná nejsnadnější použití našich webových stránek. Pokud budete nadále prohlížet naše stránky předpokládáme, že s použitím cookies souhlasíte.