Výrobce techniky pro stříkání prášků

 

Služby

Servis

Poskytujeme snadno dostupnou technickou podporu, záruční a pozáruční servis vlastních výrobků. Jako výrobci jsme schopni reagovat rychle a spolehlivě.

Poradenství

Doporučíme Vám vhodnou aplikační technologii, upozorníme na možná úskalí plánovaného provozu apod. Naše znalosti jsou podpořeny dlouhými zkušenostmi z praxe a neomezují se pouze na oblast stříkací techniky. Rádi se s Vámi o ně podělíme.

 

Školení

Prakticky zaškolíme obsluhu námi dodaného zařízení a předáme potřebné teoretické informace. Školení provádíme u zákazníka nebo na našem zkušebním pracovišti.

Zakázkový vývoj

Provádíme vývoj technologií a speciálních zařízení šitých na míru požadavkům zákazníka. Jedná se například o automatický nástřik s vysokou účinností pro tvarově komplikované díly. Zabýváme se též vývojem zařízení pro stříkání práškových materiálů, které se dosud tímto způsobem neaplikovaly (maziva, separační prostředky apod.)

Máme zkušenosti s vývojem techniky pro podávání, výkonného přečerpávání, prosévání a skladování prášků.

Jsme otevření novým výzvám a pokusíme se vyhovět Vašim technickým požadavkům.

Technologická zkušebna

V naší zkušebně jsme schopní simulovat podmínky zákazníkova provozu a odzkoušet dodávané zařízení, či používanou barvu. Standartní navrženou nebo nově vyvinutou technologii u nás prověříme a doladíme dříve, než bude nasazena do provozu a posílíme tak šanci na plnou zákazníkovu spokojenost.

Živnostník roku

Vysocina Zivnostnik roku 2011

Rychlý kontakt

JEVAN
Nádražní 331
Ledeč nad Sázavou
584 01

Tel.: 569 721 545
Email: info@jevan.cz
Web: www.jevan.cz

Užíváme cookies, abychom vám zajistili co možná nejsnadnější použití našich webových stránek. Pokud budete nadále prohlížet naše stránky předpokládáme, že s použitím cookies souhlasíte.