Servis stříkací techniky TRIBO

Služby pro práškové lakovny

Servis

Poskytujeme snadno dostupnou technickou podporu, záruční a pozáruční servis vlastních výrobků. Jako výrobci jsme schopni reagovat rychle a spolehlivě.

EKP M+Z1
Poradenství

Poradenství

Doporučíme Vám vhodnou aplikační technologii, upozorníme na možná úskalí plánovaného provozu apod. Naše znalosti jsou podpořeny dlouhými zkušenostmi z praxe a neomezují se pouze na oblast stříkací techniky. Rádi se s Vámi o ně podělíme.

Školení

Prakticky zaškolíme obsluhu námi dodaného zařízení a předáme potřebné teoretické informace. Školení provádíme u zákazníka nebo na našem zkušebním pracovišti.

Školení
Zakázkový vývoj

Zakázkový vývoj

Provádíme vývoj technologií a speciálních zařízení šitých na míru požadavkům zákazníka. Jedná se například o automatický nástřik s vysokou účinností pro tvarově komplikované díly. Zabýváme se též vývojem zařízení pro stříkání práškových materiálů, které se dosud tímto způsobem neaplikovaly (maziva, separační prostředky apod.)

Máme zkušenosti s vývojem techniky pro podávání, výkonného přečerpávání, prosévání a skladování prášků.

Jsme otevření novým výzvám a pokusíme se vyhovět Vašim technickým požadavkům.

Technologická zkušebna

V naší zkušebně jsme schopní simulovat podmínky zákazníkova provozu a odzkoušet dodávané zařízení, či používanou barvu. Standartní navrženou nebo nově vyvinutou technologii u nás prověříme a doladíme dříve, než bude nasazena do provozu a posílíme tak šanci na plnou zákazníkovu spokojenost.

Technologická zkušebna