Výrobce techniky pro stříkání prášků

 

Stříkací pistole na práškové barvy PRSTEN 03 A

Pistole je určená pro automatické stříkání práškových barev a dalších plastů, které jsou vhodné pro tribo-elektrické nabíjení. Její použití je univerzální - od nástřiku tvarově jednoduchých dílců, přes drátěný program, až po stříkání členitých dílců s hlubokými dutinami apod. Vhodným nastavením a volbou příslušenství (trubic a rozprašovačů) lze docílit kvalitní nástřik jakéhokoliv povrchu.

Pistole 03A se používá na mechanizovaných pracovištích, kde spolu s podávacím čerpadlem C4F a kontrolním regulačním modulem KRM, tvoří funkční soupravu, kterou lze napájet z čeřeného zásobníku prášku (z naší nabídky: ZP7N, ZP14N, ZP30N). Soupravy lze skládat do větších funkčních celků (postřikových stěn nahrazujících rozkmit manipulátorů) v závislosti na tvaru a velikosti stříkaného zboží.

Pistoli je možné vybavit množstvím příslušenství a doplňků z naší nabídky. Samozřejmostí je dostupný servis a dodávka veškerých náhradních dílů a součástí.

Galerie

Technické parametry

Výkon (při tlaku 3 bar) až 12 kg prášku/hod
Spotřeba tlakového vzduchu max 10 m3/hod
Standardní délka hadic 5 m
Hmotnost pistole bez hadice 300 g
Rozměry pistole 300 x 60 x 30 mm

Udaná cena zahrnuje základní soupravu. Pro kalkulaci konkrétní aplikace nás prosím kontaktujte.

Cena: 26 800 Kč + DPH

Živnostník roku

Vysocina Zivnostnik roku 2011

Rychlý kontakt

JEVAN
Nádražní 331
Ledeč nad Sázavou
584 01

Tel.: 569 721 545
Email: info@jevan.cz
Web: www.jevan.cz

Užíváme cookies, abychom vám zajistili co možná nejsnadnější použití našich webových stránek. Pokud budete nadále prohlížet naše stránky předpokládáme, že s použitím cookies souhlasíte.