Výrobce techniky pro stříkání prášků

 

Stříkací pistole na práškové barvy PRSTEN 03

Pistole určená pro ruční stříkání práškových barev a dalších práškových plastů, které jsou vhodné pro tribo-elektrické nabíjení. Její použití je univerzální - od nástřiku tvarově jednoduchých dílců, přes drátěný program, až po stříkání členitých dílců s hlubokými dutinami apod. Vhodným nastavením a volbou příslušenství (trubic a rozprašovačů) lze docílit kvalitní nástřik jakéhokoliv povrchu.

Pistole PRSTEN 03 je univerzální typ ruční pistole s možností podávání jednak z nesených zásobníků (Z1RS, Z1RH) nebo z odložených sériově vyráběných firemních zásobníku o objemu 7, 14 a 30litrů (ZP7N, ZP14N, ZP30N), případně ostatních zásobníků s čeřením prášku. Stříkací soupravu vždy tvoří minimálně pistole s podávacím čerpadlem (C4F). Součástí pistole je vzduchová přívodní hadice se zemnicím lankem. Standardně se dodává v délce 5m, její délka je však volitelná stejně jako druh koncovky (šroubení nebo vsuvka). Šroubení, ke kterému se pistole připojí, musí být uzemněno.

Pistoli je možné vybavit množstvím příslušenství a doplňků z naší nabídky. Samozřejmostí je dostupný servis a dodávka veškerých náhradních dílů a součástí.

Galerie

Technické parametry

Výkon (při tlaku 3 bar) až 12 kg prášku/hod
Spotřeba tlakového vzduchu max 10 m3/hod
Standardní délka hadic 5 m
Hmotnost pistole bez hadice 600 g
Rozměry pistole 420 x 150 x 35 mm

Cena: 16 300 Kč + DPH

Živnostník roku

Vysocina Zivnostnik roku 2011

Rychlý kontakt

JEVAN
Nádražní 331
Ledeč nad Sázavou
584 01

Tel.: 569 721 545
Email: info@jevan.cz
Web: www.jevan.cz

Užíváme cookies, abychom vám zajistili co možná nejsnadnější použití našich webových stránek. Pokud budete nadále prohlížet naše stránky předpokládáme, že s použitím cookies souhlasíte.